Si lë vend imagjinatës me bikini të kuqe - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës me bikini të kuqe

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës me bikini të kuqe

Nga: Bota sot Më: 4 korrik 2019 Në ora: 14:22
Rachel McCord

Amerika po feston përvjetorin e pavarësisë.

Dhe Rachel McCord u shfaq patriote në pishinë në La Peer Hotel në West Hollywood, përcjell Bota sot.

29 vjeçarja mbante në trup më pak rroba se që duhej,

Ajo kishte veshur bikini njëpjesësh të kuqe, shumë të vogla, që i nxirrnin në pah shumë nga lëkura.

Më paraqitjen e saj ajo nuk i la vend imagjinatës./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat