Imogen Thomas shfaqë linjat tërheqëse në bikini dhe pantollonat e shkurtër - Bota Sot
Imogen Thomas shfaqë linjat tërheqëse në bikini dhe pantollonat e shkurtër

Bota e Yjeve

Imogen Thomas shfaqë linjat tërheqëse në bikini dhe pantollonat e shkurtër

Nga: M.H Më: 5 korrik 2019 Në ora: 12:34
Imogen Thomas

Imogen Thomas tregon linjat e saja në bikini ngjyrë portokalli dhe pantallona të zeza të shkurtër, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Personaliteti televiziv shfaqi gjoksat e saj në bikinet portokalli dhe këmbët e saja tërheqëse në pantollonat e zi t ë shkurtër.

Imogen Thomas, 36 vjeçe, është parë të ketë qenë e shoqëruar me një shoqe në Hampstead Heath duke q ëndruar në natyrë dhe të shoqëruar me një verë roze.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...