Fansat e akuzojnë se “ngeli lakuriq”, Oriola Marashi e ka përgjigjen gati

Bota e Yjeve

Fansat e akuzojnë se “ngeli lakuriq”, Oriola Marashi e ka përgjigjen gati

Më: 5 korrik 2019 Në ora: 14:00
Oriola Marashi

Modelja Oriola Marashi padyshim që është e njohur për pozat e saj seksi. Së fundmi ajo ka postuar një fotografi të realizuar pak kohë më parë, ku shfaqet me të brendshme bojëqielli, teksa shikon veten në pasqyrën e tualetit.

Nga reflektimi i pasqyrës aty shfaqen 3 Oriola, ku krahas saj shkruan: “Marashi (me theks te A parë)”.

Ndërkohë si të gjitha postimet e Oriolës, edhe4 kjo fotografi mori mijëra pëlqime dhe qindra komente, ku disa e kritikonin se mbeti gjatë gjithë kohës e zhveshur.

“Ngele te të gjitha fotot lakuriq”, i shkruan një ndjekës, të cilit modelja seksi nuk ka ngurruar që t’i përgjigjet: “Po, edhe?”.

Kujtojmë se pak muaj më parë, Oriola ka postuar foto me këto poza dhe “Instagram”-i ia fshiu. Tani të shohim nëse i ndodh e njëjta gjë.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat