Si lë vend imagjinatës, e zjarrtë në bikini të kuqe - Bota Sot
Si lë vend imagjinatës, e zjarrtë në bikini të kuqe

Bota e Yjeve

Si lë vend imagjinatës, e zjarrtë në bikini të kuqe

Nga: Bota sot Më: 5 korrik 2019 Në ora: 14:55
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian ka treguar hiret e saj trupore e veshur në bikini të kuqe, për përvjetorin e pavarësisë së SHBA-së.

40 vjeçarja ka realizuar një selfie seksi në pasqyrë dhe atë e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, duke mos i lënë vend imagjinatës, përcjell Bota sot.

Me bikinit e kuqe dypjesëshe, ajo tregoi barkun e sheshtë, gjoksin dhe këmbët seksi./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat