Jo vetëm aktore, Angelina Jolie provon edhe modelingun - Bota Sot
Jo vetëm aktore, Angelina Jolie provon edhe modelingun

Bota e Yjeve

Jo vetëm aktore, Angelina Jolie provon edhe modelingun

Më: 9 korrik 2019 Në ora: 16:34
Angelina Jolie

Ajo është një nga aktoret më të famshme dhe më të bukura në “Hollywood”. Është fjala për Angelina Jolie, e cila dukej e mrekullueshme teksa modeloi për markën e njohur të  parfumit “Guerlain”.

Mediat e huaja kanë publikuar disa fotografi të aktores, e cila shfaqet duke pozuar në një ballkon në Paris të Francës.

Angelina shfaqet e veshur me një këmishë të fildishtë, teksa admironte pamjen nga Kulla Eiffel.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...