Bombastike në plazh, gjoksi gati t’i shpërthejë - Bota Sot
Bombastike në plazh, gjoksi gati t’i shpërthejë

Bota e Yjeve

Bombastike në plazh, gjoksi gati t’i shpërthejë

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2019 Në ora: 17:11
Rhian Sugden

Së fundmi ajo u kthye nga muaji i mjaltit në Sardinia, ku ishte me burrin e saj Oliver Mellor.

Dhe Rhian Sugden i argëtoi fansat me imazhe seksi nga pushime italiane, përcjell Bota sot.

Modelja 32 vjeçare publikoi foto seksi në plazh, e veshur në bikini pink dypjesëshe, duke treguar hiret trupore.

Ajo dukej bombastike, derisa gjoksi dukej sikur do t’i “shpërthente”./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...