Bebe Rexha nxjerr gjoksin shpërthyes - Bota Sot
Bebe Rexha nxjerr gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

Bebe Rexha nxjerr gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 9 korrik 2019 Në ora: 22:51
Bebe Rexha

Së fundmi ajo ka treguar se po ushtron shumë që të humbë peshë.

Dhe Bebe Rexha ka treguar rezultat e palestrës, derisa është shfaqur në Malta, përcjell Bota sot.

29 vjeçarja dukej tejet seksi e veshur në të zeza, derisa ekspozoi gjoksin shpërthyes në një këmishë të verdhë./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...