Kendall Jenner shfaq belin e saj - Bota Sot
Kendall Jenner shfaq belin e saj

Bota e Yjeve

Kendall Jenner shfaq belin e saj

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 18:56
Kendall Jenner

Ajo është duke pushuar me miqtë e saj në Mykonos dhe po shijon të qenurit beqare përsëri.

Kendall Jenner, ylli i familjes së Kardashianëve po merrte rreze dielli me bikini ngjyrë të gjelbër të ndritshëm.

Kendall postoi një foto të belit të saj të ngushtë dhe të stomakut të sheshtë.

Ajo ka ngarkuar një numër fotografish të pushimit të saj ku shihet se po argëtohet.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...