Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë - Bota Sot
Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

Bota e Yjeve

Miley Cyrus e pranon: Më tërheqin gratë

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 19:17
Miley Cyrus

Miley Cyrus e ka pranuar se atë “ende e tërheqin seksualisht nga gratë’, pavarësisht martesës së saj me Liam Hemsworth.

Këngëtarja e cila u martua në dhjetor të vitit të kaluar, duke folur për revistën Elle Magazine ka thënë se njerëzit janë “të hutuar” nga martesa e saj komplekse dhe moderne.

“Njerëzit janë konfuz me martesën time, por marrëdhënia ime është unike”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat