Bebe Rexha merr vëmendjen me veshjen e zezë - Bota Sot
Bebe Rexha merr vëmendjen me veshjen e zezë

Bota e Yjeve

Bebe Rexha merr vëmendjen me veshjen e zezë

Nga: Bota sot Më: 11 korrik 2019 Në ora: 20:44
Bebe Rexha

Ajo është një 'avokate' për pozitën e trupit dhe figurën e saj të pabesueshme.

Dhe Bebe Rexha mori vëmendje me pamjen e saj të zezë, derisa doli për një shëtitje në Londër, të enjten.

Këngëtarja amerikane kishte veshur pantollona lëkure gjatë udhëtimit të saj relaksues në Britani të Madhe.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...