Jennifer Aniston, puthje dhe përqafime me një mashkull misterioz - Bota Sot
Jennifer Aniston, puthje dhe përqafime me një mashkull misterioz

Bota e Yjeve

Jennifer Aniston, puthje dhe përqafime me një mashkull misterioz

Nga: Bota sot Më: 12 korrik 2019 Në ora: 20:57
Jennifer Aniston

Janë bërë vetëm 17 muaj që nga ndarja e Jennifer Aniston me bashkëshortin Justin Theroux dhe nuk duket se ajo ka filluar të dalë sërish me dikë.

Por të enjten në mbrëmje, aktorja e cila sapo ka mbushur 50 vjet u pa duke u përqafuar dhe puthur me një mashkull misterioz pas një darke me miq.

Aktorja e Murder Mystery u pa edhe jashtë restaurantit në West Hollywood me dy meshkuj që qëndronin me të./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat