“Omeri” shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ndryshimi i tij në pamje do t'iu mahnisë - Bota Sot
“Omeri” shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ndryshimi i tij në pamje do t'iu mahnisë

Bota e Yjeve

“Omeri” shpallet “Aktori më i mirë i vitit”, ndryshimi i tij në pamje do t'iu mahnisë

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 17:00
Baris Arduç

Aktori turk, i njohur nga roli i Omerit në serialin "Dashuri me qira" është shpallur "Aktori më i mirë i vitit" në ndarjen e çmimeve BIAF 2019 që u mbajt në Bejrut, Liban.

Baris Arduç shkoi në Liban për të marrë çmimin dhe u takua me fansat libanez.

Në sy ra ndryshimi në pamjen e aktorit i cili dukej shumë elegant me kostum të zi.

Image

"Kam dashur gjithnjë ta vizitoj Bejrutin. Jam shumë i nderuar që marr mirënjohje nga vende të ndryshme. Të gjithë ishin shumë mikpritës dhe të sjellshëm. Shpresoj të vij sërish në Liban dhe të kaloj më shumë kohë. Falenderoj të gjithë stafin", u shpreh aktori.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat