Di Caprio kapet ‘mat’ me të dashurën 22 vjet me të re - Bota Sot
Di Caprio kapet ‘mat’ me të dashurën 22 vjet me të re

Bota e Yjeve

Di Caprio kapet ‘mat’ me të dashurën 22 vjet me të re

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:28
Camila Morroe

Leonoardo di Caprio është në lidhje dashurie me 22 vjeçaren Camila Morroe.

44 vjeçari me 22 vjeçaren u panë së bashku të premten ku kishin dalë për darkë.

E veçanta e tyre ishte se ata ishin veshur shumë thjeshtë, madje dukeshin si njerëz të zakonshëm.

Fituesi i çmimit ‘Oscar’, veshur mbante një trenerkë me ngjyrë të zezë si dhe një kapelë ku nuk i dallohej shumë fytyra.

Zeshkania u pa pa makijazh, flokët e saj me ngjyrë të zezë i kishte lënë të drejta.

Lenonardo dhe Camila janë në lidhje dashurie qysh se nga dhjetori i vitit 2017-të.

Çifti, kanë folur edhe për fejesë, sipas një burimi për DailyMail, Leonardo është gati për t’u bërë baba.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...