Tifozja më seksi e Kombëtares provokon nga plazhi - Bota Sot
Tifozja më seksi e Kombëtares provokon nga plazhi

Bota e Yjeve

Tifozja më seksi e Kombëtares provokon nga plazhi

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 18:31
Rike Roçi

Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila vijon pushimet në Sardegna të Italisë.

Nga ishulli i famshëm italian Rike poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë as pëlqimet dhe komentet e shumta.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat