E dashura e Lautaros, turbullon fansat me foto me bikini - Bota Sot
E dashura e Lautaros, turbullon fansat me foto me bikini

Bota e Yjeve

E dashura e Lautaros, turbullon fansat me foto me bikini

Më: 13 korrik 2019 Në ora: 19:12
Agustina Gandolfo

Agustina Gandolfo dhe Lautaro Martinez vazhdojnë të shijojnë pushimet pas përfundimit të Copa Americas.

Modelja argjentinase u ka dhuruar fansave të saj në Instagram të tjera foto me bikini, që të turbullojnë mendjen.

“Po mendon të jetoj këtu”, shkruan Agustina, duke çmuar panoramën ekzotike dhe detin e mrekullueshëm pas shpinës së saj.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat