Tuna ka ditëlindjen, i bën vetes urimin epik - Bota Sot
Tuna ka ditëlindjen, i bën vetes urimin epik

Bota e Yjeve

Tuna ka ditëlindjen, i bën vetes urimin epik

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 06:28
Tuna Sejdiu

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, që i ka dhuruar hite skenës shqiptare ndër vite dhe që mbetet ndër më të komentuarat në media, Tuna Sejdi feston në 14 korrik ditëlindjen.

Pak orë para ditëlindjes, Tuna ka postuar në Instagram një foto ku shfaqet duke i folur një statuje në vesh me një përshkrim epik.

"A e din që e kam ditëlindjen? - e pyeta.

Image

"E di. E di që edhe kurrë s'ki me u mbush me mend", shkruan Tuna.

Një nga personazhet e parë që e ka uruar këngëtaren ishte Dafina.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...