Shokuese: Aktorja e njohur s'paska dal me meshkuj prej 35 vitesh - Bota Sot
Shokuese: Aktorja e njohur s'paska dal me meshkuj prej 35 vitesh

Bota e Yjeve

Shokuese: Aktorja e njohur s'paska dal me meshkuj prej 35 vitesh

Më: 14 korrik 2019 Në ora: 06:32
Diane Keaton

Aktorja e njohur amerikane e që ka luajtur filma shumë të famshëm, Diane Keaton në një intervistë për revistën "InStyle", ka treguar se nuk ka dalë me asnjë mashkull për 35 vjet.

Kur u pyet nëse meshkujt e ftojnë për t'u takuar, aktorja 73-vjeçare u përgjigj: "Kurrë, ok? Le ta sqarojmë se është e rëndësishme. Nuk kam qenë në një takim prej 35 vitesh. Asnjë takim".

Diane nuk është martuar kurrë pavarësisht se ka qenë në lidhje dikur me Woody Allen, Jack Nicholson, Warren Beatty dhe Al Pacino.

Image

Ajo tregoi se vitet e fundit, meshkujt i ka pasur vetëm miq. 

"Kam shumë shokë, por nuk dal në takime. Jo puthje", u shpreh Diane.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...