Martohet këngëtari Chuck Wicks - Bota Sot
Martohet këngëtari Chuck Wicks

Bota e Yjeve

Martohet këngëtari Chuck Wicks

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:01
Chuck Wicks me gruan e tij

Këngëtari i muzikës country, Chuck Wicks ëshë martuart me Kasi Williams, e cila është motra e yllit te muzikës country Jason Aldean.

Këtë martesë për People e konfirmoi vetë Wick.

Ai tha se bashkë me gruan ndjehen sikur kjo të ishte një ëndërr për ta.

“Çdo moment ishte befasues, por pjesa më e mirë e jona ishte se ishin me familjet dhe miqtë tanë të afërt”, tha Wick.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...