Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik - Bota Sot
Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

Bota e Yjeve

Beyonce del pa të brendshme, luan mendsh princin britanik

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 08:58
Beyonce dhe Jay Z

Beyonce ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve duke vjedhur premierën e ribërjes së filmit live-action “Lion King”.

Beyonce nuk ka bërë vetëm muzikën e filmit, të përfshirë në albumin “The Lion King: The Gift”, por është edhe zëri dublues i personazhit Nala.

Ajo u shfaq pa të brendshme, në eventin ku merrte pjesë edhe princi britanik dhe disa personazhë të njohur.

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat