Irina Shayk duket kaq në bukur në këtë ngjarje sportive - Bota Sot
Irina Shayk duket kaq në bukur në këtë ngjarje sportive

Bota e Yjeve

Irina Shayk duket kaq në bukur në këtë ngjarje sportive

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:30
Irina Shayk

Ajo është një bukuroshe e pamohueshme që e mahniti të gjithë botën.

Dhe Irina Shayk mori pjesë në një nga ngjarjet e Formula E në New Yor City E-Prix të dielën.

Modelja ruse kishte veshur një fund dhe një këmishë të zezë Burberry.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...