Alessandra Ambrosio skena të 'nxehta' në plazh me të dashurin - Bota Sot
Alessandra Ambrosio skena të 'nxehta' në plazh me të dashurin

Bota e Yjeve

Alessandra Ambrosio skena të 'nxehta' në plazh me të dashurin

Nga: Bota sot Më: 15 korrik 2019 Në ora: 09:35
Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi

Ata janë duke u takuar për rreth një vit.

Dhe Alessandra Ambrosio dhe Nicolo Oddi dëshmuan se ende janë në periudhën e muajit të mjaltit, derisa po kalonin pushimin në plazh në Mykonos të shtunën.

Modelja e Victoria Secret u shfaq me një palë bikine të përsosura të kuqe, duke treguar barkun e saj të sheshtë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat