Seksi me rroba banje, provokon Klaudia Pepa: Më thërrisni… - Bota Sot
Seksi me rroba banje, provokon Klaudia Pepa: Më thërrisni…

Bota e Yjeve

Seksi me rroba banje, provokon Klaudia Pepa: Më thërrisni…

Më: 15 korrik 2019 Në ora: 21:56
Klaudia Pepa

Balerina e njohur, Klaudia Pepa, duket se ka nisur pushimet, pasi së fundmi ka publikuar disa fotografi teksa shijon rrezet e diellit dhe plazhin.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku nuk e ka problem që të postojë foto mjaft provokuese dhe seksi e veshur me bikini.

E kështu ka bërë edhe së fundmi, ku ka publikuar një fotografi me rroba banje dhe shfaqet në super formë. Ndërkohë krahas saj Klaudia shkruan: “Më thërrisni luleshtrydhe”.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat