Nicole Scherzinger 'përvëluese' , këto janë fotot 'seksi' të këngëtares - Bota Sot
Nicole Scherzinger 'përvëluese' , këto janë fotot 'seksi' të këngëtares

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger 'përvëluese' , këto janë fotot 'seksi' të këngëtares

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 06:54
Nicole Scherzinger

Ajo u shfaq në Instagram me bikine shumë të shkurtëra.

Dhe Nicole Scherzinger 'ngriti' temperaturat të hënën kur publikoj një koleksion të fotografive të zjarrta nga pishina.

Duke u veshur me rroba banjo të bardha, këngëntarja 41 vjeqare ka treguar figurën e saj në pishinë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...