Kylie Jenner e 'zjarrtë' në bikine - Bota Sot
Kylie Jenner e 'zjarrtë' në bikine

Bota e Yjeve

Kylie Jenner e 'zjarrtë' në bikine

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 08:51
Kylie Jenner

Ajo filloj të lundroj në udhëtimin e një jete me produktet e saj të reja.

Dhe Kylie Jenner sigurisht që vendosi të argëtohet edhe pak kohë në diell në një jaht në Turks të hënën.

21 vjeqarja kishte veshur një palë bikine ngjyrë blu Chanel, derisa për 140 milionë fansat e saj publikoj fotot në Instagram./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...