Ariana Grande imazh i ri i Givenchy - Bota Sot
Ariana Grande imazh i ri i Givenchy

Bota e Yjeve

Ariana Grande imazh i ri i Givenchy

Nga: Bota sot Më: 16 korrik 2019 Në ora: 09:00
Ariana Grande

"Jam krenare që jam fytyra e re e Givenchy. Kjo është një shtëpi që unë e kam admiruar përgjithmonë dhe që tani të jem pjesë e asaj familje është një nder i madh", tha në një deklaratë diva e muzikës, 26 vjeqare.

"E dua këtë veshje dhe besimin dhe gëzimin që ua sjell njerëzve kur e veshi atë". Jam krenare për të punuar me një markë që i bën njerzit të ndihen të famshëm”./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat