Fiona Gllavica ndan me ndjekësit fotosesionin përrallor të dasmës - Bota Sot
Fiona Gllavica ndan me ndjekësit fotosesionin përrallor të dasmës

Bota e Yjeve

Fiona Gllavica ndan me ndjekësit fotosesionin përrallor të dasmës

Më: 16 korrik 2019 Në ora: 21:18
Fiona Gllavica dhe Arbnori

Aktorja e njohur shqiptare, Fiona Gllavica, i ka dhënë fund beqarisë.

Ajo është martuar me partnerin e saj, Arbnorin me të cilin është bashkë tash e sa vite. Pamje nga dasma e çiftit kanë qarkulluar në media.

Ndërsa tani vetë aktorja ka zgjedhur që ta ndajë fotosesionin përrallor i cili do të jetë kujtimi më i mirë i një datë të rëndësishme siç është ajo e martesës.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...