Camila Cabello në romancë me Shawn Mendes - Bota Sot
Camila Cabello në romancë me Shawn Mendes

Bota e Yjeve

Camila Cabello në romancë me Shawn Mendes

Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:30
Camila Cabello dhe Shawm Mendes

Camila Cabello është në një romancë me Shawm Mendes.

Çifti më i ri i showbizz është fotografuar duke u puthur në një lokal në San Francisco.

Shawn ndodhet në qytet për shkak të turit të tij muzikor ndërsa Cambello raportohet se ka ardhur për ta takuar.

Këngëtarja ishte në një lidhje me Matthew Hussey deri pak kohësh. Por duket se ka gjetur lumturinë në krahët e Mendes.

Thashethemet për një lidhje mes tyre filluan pasi xhiruan një video seksi së bashku për këngën Senorita.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...