Harrojeni Kim-in, motra e vogël i vuri ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit - Bota Sot
Harrojeni Kim-in, motra e vogël i vuri ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit

Bota e Yjeve

Harrojeni Kim-in, motra e vogël i vuri ‘flakën’ rrjetit me fotot e fundit

Nga: G.B Më: 17 korrik 2019 Në ora: 15:38
Kylie Jenner

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike trupore, por këtë herë Kylie Jenner ka ndezur rrjetin me imazhet e publikuara.

Së fundmi ajo ka qenë duke kaluar pushimet në Turks dhe Caicos, përcjell Bota sot.

Të martën, Kylie ka publikuar imazhe tejet seksi në bikini, duke treguar format bombastike trupore.

Ajo ka treguar të pasmet gjigante, barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat