Kimberley Garner shumë 'e nxehtë' me fustanin e shkurtër - Bota Sot
Kimberley Garner shumë 'e nxehtë' me fustanin e shkurtër

Bota e Yjeve

Kimberley Garner shumë 'e nxehtë' me fustanin e shkurtër

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:06
Kimberley Garner

Ajo nuk është tashmë e huaj për të kthyer kokat pas në plazhet më të bukura të botës dhe ngjarjet më të bukura në tapetin e kuq.

Por Kimberley Garner i shndërroj edhe rrugët e Londrës në pistë të modës gjatë një shëtitje.

Ish ylli i Made in Chelsea, 29 vjeqarja dukej më stil me një fustan të shkurtër të kuq, derisa ecte me qenin e saj./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat