Katie Holmes pa makiazh, befason me pamjen - Bota Sot
Katie Holmes pa makiazh, befason me pamjen

Bota e Yjeve

Katie Holmes pa makiazh, befason me pamjen

Nga: Bota sot Më: 17 korrik 2019 Në ora: 23:25
Katie Holmes

Katie Holmes po e shijon këtë verë jashtë në qytet.

Ylli i Dawson Creek kishte një vështrim më ndryshe derisa kaloj kohën me shoqen e saj në Nju Jork.

Aktorja kishte veshur një bluzë të bardhë dhe pantollona xhins.

Derisa i dashuri i saj Jamie Foxx po kalon kohën me fëmijët e tij në Disneyland në Kaliforni./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat