Kylie ‘djeg’ rrjetin, superseksi në jahtin luksoz - Bota Sot
Kylie ‘djeg’ rrjetin, superseksi në jahtin luksoz

Bota e Yjeve

Kylie ‘djeg’ rrjetin, superseksi në jahtin luksoz

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2019 Në ora: 14:41
Kylie Jenner

Kylie Jenner po vazhdon me pushimet në Turks dhe Caicos islands.

Të mërkurën ajo publikoi foto me miken e saj në një jaht luksoz, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini njëpjesëshe të verdha, 21 vjeçarja tregoi format trupore bombastike, duke ndezur sërish rrjetin./BS/

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat