E shtrirë në shtrat, Bella ekspozon gjoksin shpërthyes - Bota Sot
E shtrirë në shtrat, Bella ekspozon gjoksin shpërthyes

Bota e Yjeve

E shtrirë në shtrat, Bella ekspozon gjoksin shpërthyes

Nga: Bota sot Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:01
Bella Hadid

Me tu kthyer në New York ajo bëri ndryshimin në pamje, duke u bërë një bionde.

Dhe supermodelja Bella Hadid ka publikuar pamje nga shtëpia e saj, derisa qëndronte e shtrirë në shtrat, përcjell Bota sot.

22 vjeçarja rrinte me një Mickye Mouse në shtrat, derisa ekspozoi gjoksin shpërthyes në një bluzë të hapur./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat