Lady Gaga e mahnitshme në veshjen prej lëkures - Bota Sot
Lady Gaga e mahnitshme në veshjen prej lëkures

Bota e Yjeve

Lady Gaga e mahnitshme në veshjen prej lëkures

Nga: M.H Më: 18 korrik 2019 Në ora: 15:12
Lady Gaga

Lady Gaga duhet e mahnitshme në një veshje prej lëkure të zezë në West Hollywood, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Të mërkurën, Lady Gaga arriti në West Hollywood duke festuar linjën e kozmetikës. Aktorja 33-vjeçare dhe  e pop-it treguan ndjenjën e saj të modës në veshjen e saj të zezë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat