Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë euro… një politikani! - Bota Sot
Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë euro… një politikani!

Bota e Yjeve

Modelja 23-vjeçare shet virgjërinë për 2 milionë euro… një politikani!

Më: 18 korrik 2019 Në ora: 18:48
Mahbuba Mammadzada

Modelja 23 vjeçare, ka shitur virgjërinë e saj për 2 milionë £ dhe thotë se “dëshironte të bënte mamin krenare”.

Mahbuba Mammadzada, nxori në ankand virgjërinë e saj për një shumë të majme dhe fituesi ishte një politikan anonim nga Tokio, i cili e vlersoj për 2 milionë £!

Modelja nga Azerbajxhani dëshiron që të përdori këto para për të udhëtuar në mbarë botën me nënën e saj.

Mahbuba gjithashtu ka një letër mjekësore të certifikuar, ku vërtetohet virgjëria e saj.

Ajo shton gjithashtu se kërkon një mashkull, i cili të plotësoj dëshirat e saj dhe të paguajë çdo muaj 26,000£!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat