Jessica Alba mundohet ta heq tatuazhin në fundshpinen e saj - Bota Sot
Jessica Alba mundohet ta heq tatuazhin në fundshpinen e saj

Bota e Yjeve

Jessica Alba mundohet ta heq tatuazhin në fundshpinen e saj

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:14
Jessica Alba

Jessica Alba është kaq e irrituar me një nga tatuazhet e saj.

Aktorja e Sin City ka disa tatuazhe në disa pjesë të trupit, por duket se ajo nuk është e kënaqur me njërin në fund të shpinës së saj, të cilin ishte munduar për ta hequr, por pa sukses.

"Kam disa tatuazhe dhe ndihem keq me njërin prej tyre, ndosha me dy", tha ajo.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat