Miliona njerëz të çmendur pas fotove 'seksi' të Kylie Jenner - Bota Sot
Miliona njerëz të çmendur pas fotove 'seksi' të Kylie Jenner

Bota e Yjeve

Miliona njerëz të çmendur pas fotove 'seksi' të Kylie Jenner

Nga: Bota sot Më: 19 korrik 2019 Në ora: 22:25
Kylie Jenner

Ajo ka qenë duke pushuar në Turks dhe Caicos.

Por nxehtësia e verës nuk është e mjaftueshme për të, andaj Kylie Jenner vendosi të ngrejë temperaturat edhe më shumë në Instagram.

21 vjeqarja u shfaq me një palë bikine me pamjen e një gruaje të zhveshur në front.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...