Nga kapelet XXL, tek bikini “vintage“: çfarë nuk mungon në valixhen e pushimeve të Kylie Jenner!! - Bota Sot
Nga kapelet XXL, tek bikini “vintage“: çfarë nuk mungon në valixhen e pushimeve të Kylie Jenner!!

Bota e Yjeve

Nga kapelet XXL, tek bikini “vintage“: çfarë nuk mungon në valixhen e pushimeve të Kylie Jenner!!

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 11:38
Kylie Jenner

Kylie Jenner është influencuesja më e fuqishme në Instagram, dhe normalisht kureshtja për të mësuar cfarë ka në valixhen e saj “festive“ të verës, është e madhe. Përgjigjen e jep Madame Figaro që tregon se cfarë kishte marrë me vete miliarderja gjatë pushimeve në ishujt Turks dhe Caicos, në oqeanin Atlantik.

Prej disa ditësh, 21 vjecarja po kalon pushimet me disa mikesha, dhe nëpër fotot e postuara nuk ka ngurruar të shfaqë aksesorët e padistkueshë sipas saj, të verës. E para është kapelja e kashtës XXL, e kthyer në një “must“ të sezonit të ngrohtë 2019.

Pastaj vijnë bikinit Chanel; mini-fustani I bardhë stil flamenco; rrobebanjot me viza stil “bohem“; make up-I me ngjyra të forta dhe në fund, bluzat e shkurtra “ “tie-dye”!!!!!!!!

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat