Cheryl vishet kaq elegante - Bota Sot
Cheryl vishet kaq elegante

Bota e Yjeve

Cheryl vishet kaq elegante

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:15
Cheryl

Ajo e ka konfirmuar se do të jetë një anëtare mysafire e jurisë në serialin e parë të Drag Race të Britanisë së Madhe.

Dhe Cheryl 36 vjeqare dukej e bukur dhe e ëmbël në Instagram, kur ajo ndau disa foto me 3.6 milionë ndjekësit e saj në Instagram.

Ish ylli i Girls Aloud kishte veshur një fustan të shkurtër pambuku.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat