Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin fillojnë vikendin mbarë - Bota Sot
Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin fillojnë vikendin mbarë

Bota e Yjeve

Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin fillojnë vikendin mbarë

Nga: Bota sot Më: 20 korrik 2019 Në ora: 21:31
Justin Bieber dhe bashkëshortja e tij Hailey Baldwin

Dy zogjtë e dashuruar e filluan fundjavën me këmbë të djathtë.

Justin Bieber dhe bahskëshortja e tij Hailey Baldwin u nisën të premten pasdite në Beverly Hills.

Të dy mbanin nga një thes me ushqime derisa largoheshin nga restauranti.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...