Jo vetëm femrat, edhe meshkujt po ekspozojnë format trupore gjatë verës - Bota Sot
Jo vetëm femrat, edhe meshkujt po ekspozojnë format trupore gjatë verës

Bota e Yjeve

Jo vetëm femrat, edhe meshkujt po ekspozojnë format trupore gjatë verës

Më: 20 korrik 2019 Në ora: 23:49
Capital T

Edhe meshkujt e estradës kanë qenë aktiv me imazhet gjysmë të zhveshur.

Jo vetëm gjinia femërore është ajo të cilët ka publikuar jashtëzakonisht shumë fotografi ku shihen teksa ekspozojnë trupin.

Këtë vit edhe meshkujt kanë qenë aktiv me kësi lloj imazhesh, e emrat më të shpeshtë janë ata të Ledrit, Capital T, Noizy, Alban Ramosaj.

Duket se përveç angazhimeve të tyre me koncerte dhe projekte muzikore artistët kanë kaluar një kohë të gjatë edhe në palestër.

Capital T
Image

Ledri Vula

Image

Noizy

Image

Alban Ramosaj 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...