Morena Taraku ‘çmend’ prizrenasit me veshjen provokative - Bota Sot
Morena Taraku ‘çmend’ prizrenasit me veshjen provokative

Bota e Yjeve

Morena Taraku ‘çmend’ prizrenasit me veshjen provokative

Më: 21 korrik 2019 Në ora: 15:52
Morena Taraku

Morena Taraku ka kënduar para ndjekësve në Prizren.

Modelja Morena Taraku, anagazhimin e saj në muzikë e ka marrë me shumë seriozitet.

E nisi me një projekt muzikor për të vazhduar tutje me këngë të tjera e edhe performanca në vende të ndryshme.

Së fundmi ka kënduar para fansave në Prizren dhe i ka provokuar ata me veshjen e ngushtë që i tregon linjat trupore.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...