Paris Hilton tregon të brendshmet - Bota Sot
Paris Hilton tregon të brendshmet

Bota e Yjeve

Paris Hilton tregon të brendshmet

Nga: Bota sot Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:44
Paris Hilton

Ajo është një vajzë origjinal e cila gjithmonë mund të vesh një ansambël që mund të bie shumë në sy.

Dhe Paris Hilton nuk zhgënjeu as atëherë kur mori pjesë në festivalin e muzikës Tomorroëland në Belgjikë.

DJ-ja socialiste ka ngritur temperaturat kur u shfaq me një veshje të shkurtër që i jepte një shkëlqim ylberi nën dritat e skenës.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat