Cardi B ndez skenën me veshjen provokative - Bota Sot
Cardi B ndez skenën me veshjen provokative

Bota e Yjeve

Cardi B ndez skenën me veshjen provokative

Nga: Bota sot Më: 22 korrik 2019 Në ora: 09:51
Cardi B

Ajo ka vendosur ta deputoj në skenë duke vrapuar bashkë me Jennifer Lopez dhe Lizzo.

Por Cardi B siguroj se do të jep një shfaqje elektrike në Panairi e Mesdheut në Kaliforni në Paso Robele të shtunën në mbrëmje.

Këngëtarja 26 vjeqare ka treguar linjat e saj kmahnitëse me një veshje elegante.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat