Orë Rolex, pushime të shtrenjta! Ilda Bejleri shpjegon për herë të parë ku i gjen lekët - Bota Sot
Orë Rolex, pushime të shtrenjta! Ilda Bejleri shpjegon për herë të parë ku i gjen lekët

Bota e Yjeve

Orë Rolex, pushime të shtrenjta! Ilda Bejleri shpjegon për herë të parë ku i gjen lekët

Më: 22 korrik 2019 Në ora: 14:22
Ilda Bejleri

Moderatorja e njohur Ilda Bejleri shpesh herë është vendosur në qëndër të mediave rozë për jetën e saj luksoze që ajo bën.

Udhëtimet e shpeshta, veshjet e saja të shtrenjta marrin gjithmonë vëmëndjen e fansave të saj.  

Ditën e djeshme moderatorja e njohur i është përgjigjur pyetjeve të fansave në Instastory dhe njëri prej tyre e ka pyetur për jetën luksoze që bën.

“Si arrin të blesh rolex me rrogë gazetarie?”, e ka pyetur fansi Ildën e cila nuk ka ngurruar të jap një përgjigje për këtë pjesë.

“Sqarim: fakti që jam gazetare dhe padyshim paguhem shumë mirë, nuk do të thotë që nuk kam të ardhura familjare, për më tepër që gjyshja ime vjen nga një familje e vjetër “tironce” shumë e njohur e me tradita. Ps. Hera e parë që shpjegoj kaq shumë,”, ka përfunduar moderatorja e Digitalb.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...