Irina Shayk vishet ngushtë, derisa trupi i saj... - Bota Sot
Irina Shayk vishet ngushtë, derisa trupi i saj...

Bota e Yjeve

Irina Shayk vishet ngushtë, derisa trupi i saj...

Nga: Bota sot Më: 23 korrik 2019 Në ora: 09:33
Irina Shayk

Ato janë tri breza te bukurisë.

Dhe të hënën Irina Shayk shijoj një shëtitje përgjatë lumit Hudson me nënën Olga Shaykhislamova dhe vajzën Lea Cooper, dy vjeqare.

Pavarësisht shëtitje së tyre të rastsishme, bukuroshja ruse dukej se ishte e gatshme për një mbrëmje jashtë./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat