Zaimina “çmend” ndjekësit e veshur me bikini - Bota Sot
Zaimina “çmend” ndjekësit e veshur me bikini

Bota e Yjeve

Zaimina “çmend” ndjekësit e veshur me bikini

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 17:54
Zaimina Vasjari

Këngëtarja Zaimina Vasjari është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video nga përditshmëria.

E tani që është sezoni i plazhit, Zaimina nuk e ka aspak problem që të ekspozojë linjat e saj perfekte me bikini.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto ku shfaqet me bikini të vogla dhe duket mjaft seksi. Gjithashtu ajo shfaqet pa make-up.

Nga Greqia, Zaimina ka ekspozuar trupin duke dëshmuar se ende është një nga vajzat më të ‘nxehta’ shqiptare.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...