Linja e re e veshjeve e Emily Ratajkowskit u inspirua nga bashkëshorti i saj - Bota Sot
Linja e re e veshjeve e Emily Ratajkowskit u inspirua nga bashkëshorti i saj

Bota e Yjeve

Linja e re e veshjeve e Emily Ratajkowskit u inspirua nga bashkëshorti i saj

Më: 23 korrik 2019 Në ora: 22:39
Emily Ratajkowski

Bashkëshorti i Emily Ratajkowski është ‘fajtori’ kryesor për modelet më të reja të bikineve në linjën e saj të rrobave.

Modelja 28 vjeçare ka njoftuar përmes llogarisë së saj në Instagram se ajo është duke e zgjeruar linjën e saj të rrobave Inamorata duke kombinuar bikinet me këmisha – dhe krejt kjo falë bashkëshortit të saj, 32 vjeçarit Sebastian Bear-Mcclard.

“Unë gjithmonë i ‘vidhja’ këmishat e Sebos, prandaj vendosa që ne duhet t’i kemi këmishat tona”, ka shkruar ajo poshtë fotografisë ku shihet e veshur me një palë bikine interesante që pjesa e sipërme është tamam si këmishë. Disa nga bikinet më të reja të linjës “Inamorata” mund t’i shihni më psohtë:

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat