Gigi dhe Bella Hadid shfaqin linjat në bikini - Bota Sot
Gigi dhe Bella Hadid shfaqin linjat në bikini

Bota e Yjeve

Gigi dhe Bella Hadid shfaqin linjat në bikini

Nga: M.H Më: 29 korrik 2019 Në ora: 08:53
Gigi dhe Bella Hadid

Gigi dhe Bella Hadid nga të nxehtëtit nxjerrin trupat e tyre të hollë në bikini, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ato gjenden në Mykonos të Greqisë, duke festuar ditëlindjen e 34-të të motrës së tyre më të madhe, Alana Hadid.

Image

Ky udhëtim njëjavor i tyre nuk mbeti pa u komentuar pasiqë ato nxorën në pah linjat e tyre në bikini të cilat u panë të lumtura dhe të qeta gjatë pushimëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...