Shtatzënë për herë të dytë? Hueyda El Saied zbulon të vërtetën - Bota Sot
Shtatzënë për herë të dytë? Hueyda El Saied zbulon të vërtetën

Bota e Yjeve

Shtatzënë për herë të dytë? Hueyda El Saied zbulon të vërtetën

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 22:47
Hueyda El Saied

Prej disa kohë, Hueyda El Saied, ka njoftuar se po punon për ekspozitën e saj të tetë me piktura.

Ndërkohë dje ajo publikoi në profilin e saj në “Instagram” një foto ku tregonte se kishte pikturuar një balerinë shtatzënë. Nisur nga kjo, të gjithë fansat e saj menduan se ajo ishte në pritje të ëmbël për herë të dytë.

Ndjekësit menduan se ajo zgjodhi këtë mënyrë për të thënë publikisht se ishte shtatzënë dhe ata e uruan menjëherë.

Por mesa duket nuk është aspak ashtu siç menduan fansat e saj. Hueyda ka publikuar sot disa “Instastory”, ku e ka mohuar lajmin se po pret një fëmijë të dytë.

“Piktura nuk ka lidhje me mua. Ish-balerinë jam, por nuk jam shtatzënë, se më kanë ardhur plot mesazhe urimi. Jo nuk jam shtatzënë, ishte thjesht një frymëzim i momentit”, ka treguar Hueyda.

Ndërkohë kujtojmë se Hueyda El Saied është nënë e një djali të quajtur Gabriel dhe momentalisht është shkëputur për të jetuar në Luxembourg.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...