Modelja e Playboy tregon se çfarë mashkulli i pëlqen - Bota Sot
Modelja e Playboy tregon se çfarë mashkulli i pëlqen

Bota e Yjeve

Modelja e Playboy tregon se çfarë mashkulli i pëlqen

Më: 29 korrik 2019 Në ora: 23:38
Amanda Cerny

Modelja e Playboy, Amanda Cerny, njihet si një ndër modelet më atraktive në botë.

Ajo së fundi ka dhënë një intervistë për jetën personale të saj.

Ajo ka treguar se çfarë i pëlqen tek një mashkull teksa ka zbuluar se është beqare.

“Më pëlqejnë djemë që dinë të vishen”, ka thënë ajo.

“Leonardo DiCaprio vishet me kostum komplet dhe i rregullon flokët shumë mirë. Kështu ai dukej shumë i pashëm dhe besoj që nuk ka asnjë vajzë që mund të i rezistoj”

Tutje ajo ka treguar edhe që nuk i pëlqejnë djemtë që turpërohen për faktin se ajo është supermodele. Por në të njetjën kohë ata duhet të kenë vetëbesim të mjaftueshëm dhe të mos jenë shum të emocionuar kur e takojnë atë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...